Dermocentrum

V našem dermocentru se o Vás královsky postaráme.

Naši zaměstnanci prochází náročnou sítí školeních, ve kterých jsou kladeny nejvyšší cíle na vzdělanost a poradenství ohledně péče o pleť, tělo i pokožku hlavy a to nejen dospělých, ale také dětí. Veškerá školení jsou certifikovaná. Díky tomuto systému Vám můžeme nabídnout profesionální služby, doporučení kosmetiky „na míru“ či vyzkoušení vzorku zdarma s odborným komentářem.

Naše značky

logo-avene
 
Avene – Francouzská léčebná dermokosmetika s termální vodou z Avene, vyznačuje se především péčí o velmi citlivou pleť.
logo-klorane3
 
Klorane – Francouzská dermokosmetika zabývající se péčí o pokožku hlavy. Tato kosmetika vychází z přírodní báze. Rostlinné výtažky, které laboratoře využívají jsou velice přísně kontrolovány a odpovídají normám Botanické Expertizy
logo-klorane
 
Klorane Bebe – Francouzská dermokosmetika, tyto produkty jsou vyrobeny přesně pro jemnou pokožku miminka. Jsou hypoalergenní a výživn
logo-ducray
 
Ducray – Francouzská dermokosmetika zabývající se péčí o pokožku hlavy, obličeje i těla, ať už se jedná o prevenci či o řešení problému.
logo-aderma
 
A-derma – Francouzská dermokosmetika, unikátní složení s výtažky výjimečné rostliny Ovsa Rhealba, se stará o Vaši pleť, ale i tělo. Je vhodná pro dospělé i děti.
logo-bioderma
 
Bioderma – Francouzská dermokosmetika, velice známá díky svým patentům, které zajištují speciální péči pro svého uživatele. Vhodná jak pro dospělé tak i pro děti.
logo-la-roche
 
La Roche – Francouzská dermokosmetika, každý produkt obsahuje termální vodu z lázní La Roche-Posay, která svými vlastnostmi dokáže zklidnit a hydratovat pokožku.
logo-vichy
 
Vichy – Francouzská luxusní kosmetika, vyznačuje se příjemnou vůní, snadnou roztíratelností a vstřebatelností a blahodárným účinkem.
logo-doliva
 
Doliva – Německá kosmetika zaměřující se na výrobky z Olivového oleje z Toskánska a na jeho výborné hydratační a výživové vlastnosti.